SSIPTV – SSIPTV Apk – SSIPTV Apk İndir

2.125.1

SSIPTV apk indir ve SS IP TV kanal ekleme bölümüne gel. İstediğin kanalları arat listene ekle. İPTV açıldığında kanal listesi karşınıza çıkar
Geliştirici
ssiptv
Sürüm
2.125.1
Güncellenme Tarihi
03.08.2022
Boyut
48
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

ssiptv

ssiptv apk

ssiptv apk indir

ssiptv kanal ekleme

ss ip tv

SSIPTV

SSIPTV - SSIPTV Apk - SSIPTV Apk İndir
SSIPTV – SSIPTV Apk – SSIPTV Apk İndir

Simple Smart IPTV, BDT, Güney Amerika ve Avrupa’daki en popüler Smart TV uygulamalarından biridir. SSIPTV apk indir, kullanıcılarına IPTV izleme imkanı sunan LG Smart World’ün ilk uygulaması oldu. Bu uygulama, LG Smart TV Apps Contest 2012 jürisi tarafından yüksek puan aldı ve ana adaylıkta – En İyi Uygulama – ödülünü aldı.

SSIPTV apk bugün, Smart TV’nizin içindeki eğlencenin merkezi olan dinamik olarak gelişen bir uygulamadır. Yüzlerce içerik operatörünün IPTV’si, yayın kanalları, sosyal ağlardan videolar, bulut hizmetleri ve video barındırma – bunların tümü, yalnızca bir uygulamanın özellikleri aracılığıyla kullanıcılarımız için kullanılabilir!

SSIPTV Apk Nasıl Kullanılır

Uygulama mağazası açılacaktır. Televizyonunuzun SS IP TV uygulamasını OK tuşuna basarak açınız. Uygulamayı ilk ekranda bulamadıysanız sağ üstte bulunan Tüm Uygulamalar bölümüne girip bulunuz. Uygulama mağazasında SS IP TV uygulaması yoksa kurulumu gerçekleştiremezsiniz. SS IP TV apk indir ve SS IP TV kanal ekleme bölümüne gelin. İzlemek istediğiniz kanalları aratarak listenize ekleyin. Uygulama açıldığında bu kanal listesi karşınıza çıkacak. SSIPTV kanal ekleme bu kadar kolay.

Aynı zamanda SS IPTV apk‘yi daha iyi hale getirmek için sürekli çalışıyoruz! TV’lerinizin tüm gizli olanaklarını kapsamlı bir şekilde araştırıyoruz ve bunları çoğu zaman piyasada hiçbir benzerliği olmayan yeni kullanışlı özelliklerle somutlaştırıyoruz!

İPTV Kurulumu Nasıl Yapılıyor? Televizyon bağlantısı, kutu üzerindeki HDMİ kablolar ile yapılmakta ve bağlantı kurulduktan sonra intenet bağlantısı takılmaktadır. Daha önce anlaşma yapılan İPTV server firmalarıyla kanal listesinin bulunduğu dosya alınır ve bu adresler ”m3u8” uzantılı adreslerden oluşmaktadır.
TCK’nın 163/2 maddesine göre, IP TV‘yi sahibinin rızası olmadan kullandığınız takdirde yaptırımlar bulunmaktadır. Ancak bu kanalların sahiplerinin rızası ile, şifreli kanalları ücretini ödeyerek ve yasal olarak kullandığınız takdirde IP TV‘yi kullanmak suç değildir. Smart TV‘ye sahip kişiler, herhangi bir uydu alıcısına ihtiyaç duymadan doğrudan uygulamalar aracılığıyla IPTV kullanabilir. Çünkü iptv, herhangi bir anten veya uydu sinyali olmaksızın televizyonlarınızın kablosuz ya da kablolu olarak yayın akışını sağlamasını içermektedir.

Yenilikler

ssiptv

ssiptv apk

ssiptv apk indir

ssiptv kanal ekleme

ss ip tv

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.