İnat Tv İzle – İnat Box – İnat TV Apk Dosya co linki

1.12

İnat TV maç izle. inat tv pro dosya. indir. İnat TV Pro APK indir. İnat TV Pro APK v8 indir. İnat Tv - İnat Box - İnat TV Apk Dosya co linki
HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 578,919
Geliştirici
SPORTSTV A.Ş.
Sürüm
1.12
Güncellenme Tarihi
July 26, 2020
Gereksinimler
8.0 and up
Boyut
7.1M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

İnat TV maç izle
inat tv pro dosya. indir
İnat TV Pro APK indir
İnat TV Pro APK v8 indir
İnat pro indir Apk
Aypi tv canlı Maç izle
inat tv pro 8 dosya.co indir
İnat TV Telegram

İnat Tv İzle , İnat TV Pro Apk İndir Ücretsiz sporun her branşını kapsayan yayıncılık anlayışıyla hareket eden bir premium içerik yaratıcısı; geliştiricisi; sağlayıcısı olmakla birlikte kapsamlı bir OTT platformudur.

Sporda fark gözetmeyip sporun ruhuna inanan ve destekleyen sportstv Platform, başta olimpik branşlar olmak üzere 35’den fazla branşı kapsayan 1000’i aşkın içerikle özel içerikler, seçkin isimlerle röportajlar, çeşitli spor belgeselleri ve güncel haberler gibi sporun her boyutunu barındırır.

Medyada kendisine yeterince yer bulmakta zorluk çeken sporların sesi olmayı sürdüren sportstv Platform, bağımsız, özgün ve tarafsız, sporun birleştirici ve tamamlayıcı gücüne inanan, sporun özüne odaklanmış bir yayın anlayışına sahiptir. sportstv Platform, spor kültürünü yaygınlaştırmaya yönelik yayıncılık ilkelerini benimsemiştir.

Türkiye’nin İlk Kadın Spor Kanalı olma özelliğini taşıyan sportstvkadın’ı da bünyesinde bulunduran sportstv Platform, pilates, yoga, sağlıklı beslenme, çocuk gelişimi ve moda gibi spor ve kadına ait içerikleri kapsar.

İnat Tv İzle kategorisi ile P&G kanadı altında yer alan Orkid ile Türkiye Voleybol Milli Takım sponsorluklarına ait özel içeriklere, sporla markaları buluşturan dev zirve Brand & Sport Summit oturumlarından özel içeriklere, %100 Yaşam Enerjisi adı altında yer alan Supradyn spor etkinlikleri gibi sayısız marka içeriklerine de yer veriyor.

sportstvçocuk ise Ebru Karaduman ile özel içerikler eşliğinde şimdiye dek hiç yapılmamış bir yayın anlayışıyla sportstvPLATFORM üzerinden izleyici ile buluşuyor.

İnat Tv İzle kanallarının canlı yayınlarının da izlenebildiği sportstvPLATFORM, canlı yayında 24 saat geri gitme, podcast, çocuk ve kadına ilişkin özel içeriklerle rakiplerinden ayrışmaktadır.

Görüntüler

Yenilikler

Splash Video Added

Yorumlar kapalı.