Exxen APK indir – Yeni Dijital İçerik Platformu

1.0.2

HEMEN İNDİR butonuna basarak uygulamayı android cihazınıza indirebilirsiniz.
HEMEN İNDİR
4.7/5 Oylar: 28
Geliştirici
Exxen
Sürüm
1.0.2
Güncellenme Tarihi
22 Nisan, 2021
Gereksinimler
5.0 ve üzeri
Boyut
17M
Alın
Google Play

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

exxen hileli apk

exxen tv kaçak izle

exxen apk

exxen indir

exxen apk, exxen apk indir, exxen indir, exxen tv, exxen, exxen tv indir, exxen tv apk, exxen tv apk indir,

exxen apk indir son sürüm ücretsiz izle. tüm diziler mevcut

Exxen APK

Kübra Par’dan Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen için “bakkal dükkanı” benzetmesi

Habertürk yazarı Kübra Par, Acun Ilıcalı’nın dijital platformu Exxen için “ölü doğacak bir proje, tutmaz” ifadelerini kullanarak “bakkal dükkanı” benzetmesi yaptı.

Habertürk gazetesi yazarı Kübra Par, Acun Ilıcalı’nın dijital platformu için “tutmaz” dedi. Par, “ölü doğacak bir proje” şeklinde tanımladığı dijital platform için “bakkal dükkanı” benzetmesi yaptı. Acun Ilıcalı’ya bir de ihtarda bulunan Par, “Televizyonda yaptığı yarışma programlarının reytingine aldanmasın” dedi:

“Acun Ilıcalı Exxen isminde bir dijital platform kuracakmış. Hayırlı olsun fakat bence ölü doğacak bir proje çünkü… Netflix ve Amazon Prime şeklinde dünya devleri varken içinde ne olduğu son aşama sınırlı bir platforma kimse para ödemek istemez. Kaldı ki dijital platformlara daha çok gençler üye oluyor. Yeni dehemmiyet dünyaya açık, yabancı dizileri sevdikleri için çoğu Netflix’i veya internetteki kaçak yayınları tercih ediyor. Bir de Türk platform için her ay harçlıklarından kesmezler.

Netflix’in 2020 senesinde yalnız yeni içerikler için ayırdığı bütçe 17.3 milyar dolar şu demek oluyor ki ortalama 130 milyar TL. Amazon Prime ise 8 milyar dolar ayırmış bu işe. Toplam bütçelerini hayal dahi edemediğimiz bu dev şirketler karşısında Acun’un Exxen’i bakkal dükkanı şeklinde kalır. Televizyonda yaptığı yarışma programlarının reytingine aldanmasın. 82 milyonluk ülkede derhal herkesin evinde tv var fakat koca Netflix’in bile Türkiye’deki üye sayısı 2 milyonun altında.

Zaten daha önce denendi ve tutmadı. Blue TV ve Puhu TV şeklinde örnekler Netflix’in yanına bile yaklaşamadılar. Her gün onlarca yeni dizi, film, belgesel ekleyen yabancı rakiplere karşı 6 ayda bir takım çekerek, manken yarışması yaparak rekabet edemezsiniz.”

 

Çıkarılan Survivor Oyuncusu

Survivor yarışmasından sonrasında magazin gündeminde fazlaca anılan Nisa Bölükbaşı Exxen’de yer alacak Survivor projesi kadrosundan çıkarıldı. Kaynak: Survivor Nisa’ya büyük şok! Acun Ilıcalı Exxen kadrosundan Nisa’yı niçin çıkardı? Nisa Instagram hesabını niçin kapattı?

Geçtiğimiz günlerde oyuncu ve kendisi şeklinde eski Survivor yarışmacısı Barış Murat Yağcı ile öpüşme videolarının ortaya çıkması ile aşklarını sosyal medya hesabından itiraf eden Nisa Bölükbaşı iddialara bakılırsa uzun süreden beri üzerinde çalıştığı Exxen platformu için hazırlanan sürpriz Survivor projesinde çıkarıldı. Kaynak: Survivor Nisa’ya büyük şok! Acun Ilıcalı Exxen kadrosundan Nisa’yı niçin çıkardı? Nisa Instagram hesabını niçin kapattı?

Görüntüler

Video

Yenilikler

Bu güncelleme ile bazı hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yaptık. Size daha iyi bir Exxen deneyimi sunmak için çalışmaya devam ediyoruz.

Yorumlar kapalı.